• Свеж
Пантен Дневно Обновување На Влага Навлажнувачки Крем За Чешлање, 6. фл оз

Пантен Дневно Обновување На Влага Навлажнувачки Крем За Чешлање, 6. фл оз

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Вежбајте паметен стајлинг Со Крем За Чешлање За Обновување На Влагата Pantene Pro-V, за здрава, силна коса. Секое шише од Нашиот Крем за Чешлање нуди комплекс за длабоко уред кој интензивно ја хидрира косата, враќајќи ја влагата, управливоста и еластичниот сјај. Едноставно исцедете го кремот во дланката и чешел со прсти преку влажна коса. Потоа, отплеткајте со чешел со широк заб, исушете, стилизирајте и уживајте во целодневната мекост и сјај. Пантен Дневно Обновување На Влага Навлажнувачки Крем За Чешлање, 6,7 fl oz : Вежбајте паметен стајлинг со Крем За Чешлање За Обновување На Влага Pantene Pro-V за здрава, силна коса. Комплексот за длабоко уред ја хидрира дополнителната сува коса и помага да се врати влагата за отплеткување без напор и еластичен сјај. Видливо го скроти разлетувањето за зголемена управливост и целодневна мекост и сјај. Стиснете во дланка и прст чешел преку влажна коса, сува и стил. Не исплакнете.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне