• Свеж
Пума Машки Екипаж Чорап, Пар Бел

Пума Машки Екипаж Чорап, Пар Бел

DEN 191.84

Од стока
Во продавницата

Кулмакс Полиестер 59% Полиестер 33% памук 5% Ликра 3%. Увезени. Машинско Перење. Машина за перење. Влага фитил останете ладни и суви. Остани будна манжетна. Мазен спој на прстите. Поддршка за лак. 8 Пакет Пума Машки Екипаж Чорап, 8 Пар Бело.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне