• Свеж
Ergодин Профил 335ХЛ Отпорен На Лизгање Гумени Капачиња За Колена, Црна Капа

Ergодин Профил 335ХЛ Отпорен На Лизгање Гумени Капачиња За Колена, Црна Капа

DEN 319.68

Од стока
Во продавницата

Влажни или суви површини внимавајте! Бидете подготвени за секоја ситуација во овие Гумени Влошки за Колена Отпорни на Лизгање, дизајнирани да ги држат влажните или сувите површини и се спротивставуваат на абразија и пункции. Додека, ergономскиот дизајн на овие влошки за колена овозможува поголем опсег на движење и удобност. Најлонската обвивка држи тешки работни места и вклучува подлога ЕВА за цврста конзистентна поддршка. Покрај тоа, ткаените еластични ремени и затворањето на куката и јамката овозможуваат лесно прилагодување на повеќето големини на нозете. Utodyne proflex® 335hl Отпорен На Лизгање Гумени Капачиња За Колена, Црна Капа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне