• Свеж
Големиот Црвен Цимет За Џвакање На вригли Масовно Стапче

Големиот Црвен Цимет За Џвакање На вригли Масовно Стапче

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Подгответе се да ја воодушевите устата со смелиот вкус на Цимет На Големата Црвена гума за џвакање. Од 1987 Година, Големата Црвена боја ги охрабрува луѓето насекаде да дозволат моментот да се задржи малку подолго со нивниот свеж здив од цимет. Оди напред, бакни малку подолго Со Голема црвена гума за џвакање. Големи Црвени Стапчиња За Џвакање. Внатрешен пакет од 40.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне