• Свеж
Врзувањето На Исак: Породување+

Врзувањето На Исак: Породување+

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Врзувањето На Исак : Породување+ е случајно генериран акционен стрелец со тешки рпг и непријателски елементи. Следејќи Го Исак на неговото патување, играчите ќе најдат бизарни богатства кои ја менуваат формата На Исак, давајќи му супер човечки способности и овозможувајќи му да се бори против голем број мистериозни суштества, да открие тајни и да се бори на својот пат кон безбедноста. Над 600 предмети и оружје. Повеќе од 1.000 часа игра. 5 уникатни начини на игра. 13 уникатен борци карактери. 20 професионално анимирани цртани завршетоци.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне