• Свеж
Француски Тост Девојки Училиште Униформа Повлечете-На Вратоврска Пред Истегнување Твил Шорцеви, Големини 4 - & Плус

Француски Тост Девојки Училиште Униформа Повлечете-На Вратоврска Пред Истегнување Твил Шорцеви, Големини 4 - & Плус

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Францускиот Тост прави удобност што е изградена да трае и ние продолжуваме Да го правиме Ова Со Кратко Влечење. Овој краток е направен со нашата ткаенина од памучна мешавина која ќе ја одржува удобна во текот на целиот училишен ден. Овој краток, исто така, има предни џебови за лажички, како и детали за потсмевање на еластичниот појас. Спарете го овој краток со нашиот пико јака поло за совршена облека што ќе и помогне да блесне! Памучна Мешавина Твил. Истегнете Се, Удобност Што Трае. Стил На Повлекување. Исмејувајте Ги Деталите За Вратоврската На Половината. Лажичка Џебови. Машина За Перење. Увезени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне