• Свеж
Шепа Патрола Мали Девојки Желе Чевли

Шепа Патрола Мали Девојки Желе Чевли

DEN 319.84

Од стока
Во продавницата

Таа ќе биде подготвена за лето на авантура во овие забавни и модерни желе сандали со Небото и Еверест Од Патролата На Никделодеон. Големите микро-инјектирани уметнички дела на горниот дел од розовиот желе и дополнителната печатена уметност на подножјето додаваат разигран елемент во дизајнот, додека прилагодливиот т-ремен обезбедува сигурно вклопување во овие лесни/лесни сандали. Оваа Лиценца Дете Шепа Патрола мери Џејн е совршена за Мало Девојче. Лесно Велкро т-ремен, лизгање На Желе. Материјал : Пвц, Увезени, Нега : Избришете Чиста.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне