• Свеж
Обојте Ги Сопствените Верски Чаши Со Капаци И Сламки-Комплети За Занаети -

Обојте Ги Сопствените Верски Чаши Со Капаци И Сламки-Комплети За Занаети -

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Славете Го Бога секој ден шарени начин. Совршен ЗА ВБС или занаети во неделно Училиште овие шарени чаши доаѓаат со религиозни инсерти кои можат да се направат зачудувачки во многуте нијанси на виножитото. Одликувајќи се со инспиративни пораки како "Бог Е Љубов" и "Бог Ги Исполнува Своите Ветувања" секој делува како потсетник за децата за Неговата неуморна љубов кон нив. Пластика. 3 3/4 " со 6 1/2" сламки. 6 мл. Отстранете ја влошката пред миење. ● Преку ШАЛТЕР Пластика. 3-3/4" со 6-1/2 " сламки. 6 мл.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне