• Свеж
- Кошули За Мажи Медицинска Сестра Живеење На Стетоскоп За Срце За Чистење Смешна Медицинска Маица Обични Врвови Со Кружен Врат Со Кратки Ракави

- Кошули За Мажи Медицинска Сестра Живеење На Стетоскоп За Срце За Чистење Смешна Медицинска Маица Обични Врвови Со Кружен Врат

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Добредојдовте во мојата продавница!. Печатиме дизајни на облека; маици, дуксери и дуксери. Ние работиме со најдобрите даватели на печатење ширум светот за да добиеме висококвалитетно печатење и добра услуга. И ние исто така ќе се потрудиме да ги задоволиме нашите ценети клиенти. Клучни Детали : . Состојба : Нов бренд со ознака. Материјал : 100% памук. Фит : класично вклопување, работи верно на големината. Деколте : Кружен Врат. Големина : Ве Молиме Видете ја сликата Со Големина. ***** ВЕ МОЛИМЕ НАРАЧАЈТЕ 1 ГОЛЕМИНА ПОГОЛЕМА МАИЦА*****. Враќа И Размена : . Можете да добиете замена ако производот не е пристигнат, изгубен или повторно ако квалитетот на печатењето е низок. Пред се, ве молиме контактирајте не ако имате какви било прашања или наидете на потешкотии со вашата нарачка. Бенд Маица. 100% памук.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне