• Свеж
Делвон Ламар Орган Трио-Во Близина, Но Без Пура-Винил

Делвон Ламар Орган Трио-Во Близина, Но Без Пура-Винил

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Деби албумот Од Сиетлс Делвон Ламар орган Трио. Групата канализира комбинации на органи од старата школа, како Што Се Мерачите И Букер Т & Мгс, но ја прават свежа и повторно се чувствуваат нови! Затвори, Но Нема Цигара (Винил).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне