• Свеж
Frost king® V27WA Екстремни Гумени Временски Услови-Лента Лента Амортизирани Ребрести, 5 16 Широк 9 16 Дебели 10' Долги, Бели

Frost king® V27WA Екстремни Гумени Временски Услови-Лента Лента Амортизирани Ребрести, 5 16 Широк 9 16 Дебели 10' Долги, Бели

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Екстремната Гумена Лента За Временски Услови на фрост Кинг е најквалитетната и најтрајната самостојна лента. Гарантирано дека нема да ја зацврсти пукнатината или замрзнувањето дури и на 40 под нулата. Може да се користи во затворени простории и надвор, и секогаш ќе се врати во форма. Производ со висока компресија-пролет назад во форма некогаш по долго изложување на услови на под замрзнување нема да се зацврсти, пукне или замрзне дури и на 40 под нулата може да се примени на внатрешни или надворешни површини ЕПДМ гумената пена има 10 годишна гаранција Ги Исполнува неправилните и широки празнини.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне