• Свеж
Biayxms Бебе Момче Девојка Плетење Кардиган, Еднобојна Тркалезна Врата Копче За Затворање Со Долги Ракави Џемпер Палто За Aut

Biayxms Бебе Момче Девојка Плетење Кардиган, Еднобојна Тркалезна Врата Копче За Затворање Со Долги Ракави Џемпер Палто За Aut

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Доенче Бебе Момче Девојка Плетење Кардиган, Еднобојна Тркалезна Вратот Долг Ракав Копче Затворање Џемпер Палто За Aut. Големина шема : . Големина(см)tttttt. 66t Length : t31t Bust : t58t сугерираат Возраст : t0-3 Месеци. 73должина : t33t Bust : t62t сугерираат Возраст : t3-6 Месеци. 80должина : t35t Bust : t66t сугерираат Возраст : t6-12 Месеци. 90должина : t37t Bust : t70t сугерираат Возраст : t12-18 Месеци. 100tlengh : t39t Bust : t74t сугерираат Возраст : t18-24 Месеци. Големина (инч)ttttt t. 66t Length : t12. 20 t Bust : t22. 83 t сугерираат Возраст : t0-3 Месеци. 73tlengh : t12. 99 t Bust : t24. 41 t укажуваат На Возраст : t3-6 Месеци. 80должина : t13, 78 t Bust : t25, 98 t укажуваат На Возраст : t6-12 Месеци. 90должина : t14, 57 t Bust : t27, 56 t сугерираат Возраст : t12-18 Месеци. 100tlengh : t15. 35 t Bust : t29. 13 t укажуваат На Возраст : t18 - 24 Месеци. Спецификации : . Материјал : 95% Памук и 5% Полиестер. Должина на ракавот : Долг Ракав. Шема : Цврста Боја. Содржина На Пакетот. 1x Кардиган Висококвалитетен материјал : Плетен Кардиган За Бебиња, изработен од 95% памук и 5% полиестер, мека ткаенина, погодна за нежна кожа на бебето, средна дебелина, удобна за носење. Карактеристики : Цврст ребрест плетен изглед џемпери за девојчиња, жакард, со декорација на крзнено топче на ракавите, долги ракави, дизајн на тркалезен врат, затворање на предното копче, лесен за ставање и исклучување, плетен кардиган на едноставна и модерна девојка. Исклучителен подарок : новородени плетени тимови, погодни за давање на вашите омилени деца, и момчињата и девојчињата можат да го носат, погоден како подарок За Божиќ и роденден. Апликација : момчето плетено палто е погодно за пролет, aut, секојдневно слободно време, фотографирање, шопинг, паркови, шопинг, училиште или други прилики. Разноврсна : овој кардиган за девојчиња може да биде поврзан со врвови со долги ракави, Маица или спортска кошула, фармерки или патики одвнатре.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне