• Свеж
Фиторон Женски Дожд Јакна Со Качулка Casот Палто Обичен Анорак Водоотпорен Ветроупорен Анорак Атлетски Јакна На Отворено МОРНАРИЦА XL

Фиторон Женски Дожд Јакна Со Качулка Casот Палто Обичен Анорак Водоотпорен Ветроупорен Анорак Атлетски Јакна На Отворено МОРНАРИЦА

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Фиторон Женска Јакна За Дожд Со Качулка-Секојдневен Лесенrenchов Капут Тенок Фит Обични Водоотпорни Јакни Анорак Ветроупорен Анорак Атлетски Маица Поштенски Јакна НА Отворено МОРНАРИЦА XL[Совети] : за да избегнете одложувања за вас, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да ја купите!!! Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте го продавачот. Ќе се потрудиме да ви помогнеме. [Услуги На клиентите] : ние нудиме 30-дневна бесплатна услуга за враќање за секој клиент. Нашите производи можете да ги купите со доверба. Карактеристики : 1. Изработен е од материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. 2. Многу кул за носење многу ново за изгледот. 3. Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4. Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! 5. Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Сезона : / Пролет/Зима Пол : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер Тип : Цврста Јака : Тркалезен декстил : Секојдневен, Модна Должина : Редовна Должина на Ракавот : Без Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови. дожд јакна. жан јакна жени. тексас јакна за жени. кожна јакна жени. руно јакна жени. женски дожд јакна.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне