• Свеж
Машка Ускапе Облека Сива Уалбани Велики Данци Црна Кристална Вратоврска-Маица За Боја

Машка Ускапе Облека Сива Уалбани Велики Данци Црна Кристална Вратоврска-Маица За Боја

DEN 256.00

Од стока
Во продавницата

Покажете ја својата гордост за Големите Данци Уалбани на стилски начин со Оваа Црна Кристална Маица за Боја на Вратоврска од Облеката Ускапе. Кошулата има кул дизајн на боја за вратоврска за да ја направи Графиката На Уалбани Големи Данци поп! Лесната ткаенина ве одржува ладни и удобни, што го прави совршен додаток на вашата секојдневна гардероба. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Увезени. Официјално лиценциран. Материјал : 100% Памук. Машинско перење. Краток ракав. Марка : Uscape Облека. Екран печатени графика.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне