• Свеж
Рачката На Пумпата За Спојката на Мотоциклот Dcenta Со Хидрауличен Главен Резервоар За Цилиндри Поставен 7 8 Клип Универзален ЦПУ

Рачката На Пумпата За Спојката на Мотоциклот Dcenta Со Хидрауличен Главен Резервоар За Цилиндри Поставен 7 8 Клип Универзален

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Рачката На Пумпата За Спојка За Мотоцикли Dcenta Со Хидрауличен Главен Резервоар За Цилиндри Поставен 7/8 " Клип Универзален Цпу карактеристики : . 6 прилагодување на брзината, слободно прилагодете се според положбата. Сосема ново со добри перформанси. Изработени од врвен квалитет на алуминиумски материјали, сигурни перформанси и супериорна долговечност. Висока технологија за сечење ЦПУ и анодизирана мат завршница со шут, -оксидација и отпорна на корозија, рамна линија за сечење. површината и ефектот се одлични. Три бои може да се совпаднат според вашиот мотоцикл.Ефектот е одличен. Универзалната рачка на сопирачката за Мотоцикли е погодна за мотоцикли од 250-500 кубика со рачки од 7/8 инчи (22 мм). Спецификации : . Материјал : Алуминиум. Боење : Анодизирано. Производство : Цпу Сечење. Боја : Црвена, Црна, Сина(опционално). Тежина на пакетот : 652гр. Големина На Пакетот : 27*8.8*9.8 км. Пакет Листа : . 1 * Комплет За Рачката На Сопирачката и Спојката 6 прилагодување на брзината, слободно прилагодете се според положбата. Сосема ново со добри перформанси. Изработени од врвен квалитет на алуминиумски материјали, сигурни перформанси и супериорна долговечност. Висока технологија за сечење ЦПУ и анодизирана мат завршница со шут, -оксидација и отпорна на корозија, рамна линија за сечење. површината и ефектот се одлични. Три бои може да се совпаднат според вашиот мотоцикл.Ефектот е одличен. Универзалната рачка на сопирачката за Мотоцикли е погодна за 2.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне