• Свеж
Машка Маица Графички Текст 3д Печатење Улица Обичен Краток Ракав Надолу Печатена Облека Основна Црна XL

Машка Маица Графички Текст 3д Печатење Улица Обичен Краток Ракав Надолу Печатена Облека Основна Црна XL

DEN 351.84

Од стока
Во продавницата

Машка Маица Графички Текст 3д Печатење Улица Обичен Краток Ракав Надолу Печатена Облека Основно Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Опис : Специјална Ткаенина/Моден дизајн изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење! Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Сезона : лето Пол : Мажи Стил : Дневен/Секојдневен Материјал : Тип На Шема На Мешавина Од Памук : должина На ракавот за Печатење : Должина На Облека Со Кратки Ракави : Нормална Декорација : Ништо Што добивате : 1 Врвови Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на предметот received Size Bust Shoulder Sleeve Lengths108cm/42.52"46cm/18.11"23.5 cm/9.25"70cm/27.56"M112cm/44.09"47cm/18.50"23.5 cm/9.25"70cm/27.56"L118cm/46.46"48.5 cm/19.09"24.5 cm/9.65"72cm/28.35"XL124cm/48.82"50cm/19.69"24.5 cm/9.65"72cm/28.35"XXL130cm/51.18"51.5 cm/20.28"25.5 cm/10.04"74cm/29.13"XXXL136cm/53.54"53cm/20.87"25.5 cm/10.04"74cm/29.13"XXXXL142cm/55.91"54.5 cm/21.46"26.5 cm/10.43"76cm/29.92"XXXXXL148cm/58.27"56cm/22.05"26.5 cm/10.43"76cm/29.92" Дизајн : не само што може да обезбеди удобност, туку и да донесе многу убавина и мода. Подарок : мажите стилски, форма-фитинг и убава. Убав и внимателен подарок за себе, вашите соученици, роднини, семејство или пријатели. Прилики : Погоден За одмор, забава, запознавање, фотографија, одмор, секојдневно носење, активности, патувања, спорт, јога, шопинг, работа, собирање пријатели итн.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне