• Свеж
Виада Женски Разноврсен Темперамент Исклучителен Прстен Додатоци Прстен

Виада Женски Разноврсен Темперамент Исклучителен Прстен Додатоци Прстен

DEN 141.28

Од стока
Во продавницата

Инкрустиран Женски Прстен Од легура 3-во-1 Популарен Извонреден Прстен Модни Прстени Накит Карактеристика : Повеќе големини за повеќе групипогоден како подарок за мама, девојка, добри пријателипогоден за различни прилики. Како свадба, забава патувачка модна колокација, елегантната атмосфера ја толкува убавината на ушите мазните линии прикажуваат прекрасна формаматерија : вклучен Е Пакет Од Легури : 1 X Моден прстен СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА НЕА : ова е идеален подарок за вашата сестра, ќерка, мајка, сопруга, внука, тетка, најдобра пријателка, девојка — или себе!. Повод : подготвен за задоволство за секоја пригода, вклучувајќи родендени, Божиќ, Денот На Мајката, годишнини, Денот на Вљубените, свадби, дипломи и многу повеќе!. Секој додаток за накит треба да го подигне вашиот стил и да го подобри вашиот изглед исто како и овој прстен.Овој дијамантски прстен обезбедува луксуз без екстремни трошоци. Овој достапен и стилски прстен е идеален за секојдневно носење; без разлика дали сте на патување на девојка,забави, шопинг или само извршувате задача; можете да го носите насекаде. Овој уникатен женски прстен е убаво спакуван, правејќи сентиментално (и светкаво)изненадување за секоја девојка или жена во вашиот живот. Оваа безвременска убавина е совршена идеја за подарок за вашата сопруга,ќерка, мајка, сестра, девојка, најдобра пријателка или за себе. Дајте му на вашиот специјален некого парче луксузенфин накит! Нашиот црн и сребрен прстен секогаш дава трајна изјава. Шик Прстен (По Цена Во Која Никој Нема Да Верува) : Украсете го овој луксузен прстен без благородна цена. Тоа е класично парче направено имајќи го предвид секојдневниот човек. Затоа што го заслужуваш тоа. Дизајниран Да Се Носи Од ден на ден : секој сребрен дијамантски прстен беше ригорозно прегледан пред да стане вашето ново богатство.Дијамантските Прстени Навистина се Најдобриот Пријател на Една Девојка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне