• Свеж
Класични Додатоци Веранда Водоотпорен Јаглен Скара Скара Покритие За Вебер Самит

Класични Додатоци Веранда Водоотпорен Јаглен Скара Скара Покритие За Вебер Самит

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Омилен клиент за неговиот модерен дизајн, издржливост и обемна колекција на соодветни производи, линијата веранда ја карактеризира нашата тешка гардела ткаена полиестерска ткаенина и специјална водоотпорна и отпорна подлога. Кога ќе купите Класичен Додатоци скара или двор мебел покритие вие не сте само добивање на покритие; вие сте исто така купување мир на умот. Не само што вашиот мебел за скара и двор ќе биде заштитен од елементите, туку ќе бидете заштитени со најлесната гаранција во индустријата. Ако вашиот производ не успее во гарантниот период, побарајте не преку интернет и искористете ја нашата програма За гаранција Без Проблеми поддржана од нашиот тим за услуги на клиенти со седиште во САД. ПРЕМИУМ КАПАК ЗА СКАРА : Одговара на скари за скара на јаглен, како Што Е Самитот На Вебер до 57"Л х 36"д х 48" Х. ПРИЛАГОДЕНО ВКЛОПУВАЊЕ НА КАПАКОТ за СКАРА : големина специјално за да одговара на скара центар за скара на Јаглен На Самитот вебер 57 " скари додека еластичниот кабел за полите со вклучување овозможува прилагодување за цврсто и прилагодено вклопување. СКАРА ПОКРИЕ СО ГАРАНЦИЈА : тригодишна ограничена гаранција. ВОДООТПОРНА и ВОДООТПОРНА : ткаенината Гардел се одликува со елегантен водоотпорен врв од ткаенина со заштитна водоотпорна Ламинирана подлога Без 6 P И заштитно темно здолниште за заштита од прскање. ИЗДРЖЛИВ КАПАК со НАПРЕДНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : отворите за Воздух ја намалуваат кондензацијата и подигнувањето на ветерот, рачките со облоги за лесно монтирање и отстранување. Не е дизајниран за целосно покривање на тркалата или нозете. **Вебер е регистрирана трговска марка на Вебер-Стивен Производи Доо. Класичните Додатоци не се поврзани или поврзани со Производите На Вебер-Стивен, ДОО или неговите производи на кој било начин.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне