• Свеж
Оаза Снабдување Балон Кластер За Кекс Торта,, Разнобојни, Во собата на 4

Оаза Снабдување Балон Кластер За Кекс Торта,, Разнобојни, Во собата на 4

DEN 159.84

Од стока
Во продавницата

Нашите кекси и прстени се совршен комплимент за вашите печива. Може да се стават врз колачиња, колачи, кекси, пусти, сладолед и многу повеќе! Кога купувате. Оаза Снабдување Балон Кластер За Кекс/Торта, 5-Инчен, Разнобојни, Во собата на 4.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне