• Свеж
- ПРОВИДНА Заптивка За Контрола На Воздухот

- ПРОВИДНА Заптивка За Контрола На Воздухот

DEN 1007.20

Од стока
Во продавницата

Фел-Про дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви дадат решенија за запечатување со перформансите и издржливоста професионалци доверба Ги Исполнува или ги надминува сите оригинални спецификации на опремата. Специфичен дизајн на апликација за да се обезбеди совршено вклопување. Дизајниран и произведен специјално за околината за поправка. Ненадминат квалитет на кој може да му верувате. Потврдено за вклопување, форма и функција. Одговара Изберете : 2008,2011 ЏИП WRANGLER НЕОГРАНИЧЕН 6 Цил 3.8 L 2007,2009-2010 ЏИП WRANGLER 6 Цил 3.8 L 2002-2005,2007-2012 ЏИП СЛОБОДА 6 Цил 3.7 L 2002-2010 КРАЈСЛЕР ТАУН И ЗЕМЈА 6 Цил 3.8 L 2003-2012 DODGE рам 1500 8 цил 4.7 Л 2005-2007,2010 ДОЏ ГРАНД КАРАВАН 6 ЦИЛ 3.8 Л 2005-2010 Џип Гранд ЧИРОКИ 6 ЦИЛ 3.7 Л 2003-2010 КРАЈСЛЕР Пт Крузер 4 ЦИЛ 2.4 Л 2006-2010 доџ Полнач 6 ЦИЛ 3.5 Л 2003-2004 џип гранд ЧИРОКИ 8 ЦИЛ 4.7 Л 2005-2006 КРАЈСЛЕР 300С 6 ЦИЛ 3.5 л 2007-2011 ДОЏ НИТРО 6 ЦИЛ 3.7 Л 2003-2005 Доџ Дакота 8 ЦИЛ 4.7 Л 2002-2004,2008-2009 ДОЏ ГРАНД КАРАВАН 6 цил 3,3 л 2009-2010 ДОЏ ПАТУВАЊЕ 6 Цил 3,5 Л 2003-2009 ДОЏ ДУРАНГО 8 ЦИЛ 4,7 Л 2006-2011 ДОЏ ДАКОТА 6 ЦИЛ 3,7 Л 2007-2010 Крајслер 300 6 ЦИЛ 3,5 Л 2004-2006 Крајслер ПАЦИФИКА 6 ЦИЛ 3,5 Л 2002-2007 доџ КАРАВАН 6 ЦИЛ 3.3 л 2006 ЏИП КОМАНДАНТ 8 ЦИЛ 4.7 Л 2013 ОВЕН 1500 8 Цил 4.7 Л 2007-2010 ЏИП КОМАНДАНТ 6 ЦИЛ 3.7 Л 2003-2010 Крајслер СЕБРИНГ 6 ЦИЛ 2.7 Л 2007-2008 Крајслер ПАЦИФИКА 6 ЦИЛ 4 Л И Повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување ЗА да проверите.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне