• Свеж
Најди Го Тргување Designми Дизајн Мапа Умре, Ветерница

Најди Го Тргување Designми Дизајн Мапа Умре, Ветерница

DEN 607.84

Од стока
Во продавницата

Убави и иновативни матрици за сечење кои ќе ви помогнат да креирате прекрасни картички, страници со белешки и други рачно изработени проекти. Најди Го Тргување Designми Дизајн Мапа Умре, Ветерница : Убава и иновативни сечење умира за да ви помогне да се создаде убава картички, бележник страници и други рачно изработени проекти. Може да се користи со повеќето машини за сечење умре. Овој пакет 4-3/4 "х 4" содржи 2 метални матрици.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне