• Свеж
Викерман 48 Собрани Ангел Бор Вештачки Елка, Неосветлен

Викерман 48 Собрани Ангел Бор Вештачки Елка, Неосветлен

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Викерман 48" х 23 " Собра Ангелски Бор Вештачка Елка со 1011 пвц совети. Ова прекрасно дрво доаѓа неосветлено, лесно собра зелени пвц врвови и е фиксирано во украсна Основа за Лопатка. Тоа е совршен акцент на Секој Празничен декор. Додадете чувство на добредојде во секој простор во вашиот дом со додавање на ова украсно вештачко дрво. Доаѓа неосветлен, подготвен за да ги додадете вашите омилени светла. Дополнете го вашиот празничен декор Со Ангелска борова елка. Купувајте со доверба знаејќи дека Викерман дизајнира квалитетен домашен декор од 1940 година. Нашите стручни дизајнери се фокусираат на секој детал за да создадат вештачки растенија кои изгледаат природно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне