• Свеж
Компуксесор, CCS24224, CRT Екран Чистење Марамчиња Диспензерот, Секој

Компуксесор, CCS24224, CRT Екран Чистење Марамчиња Диспензерот, Секој

DEN 207.84

Од стока
Во продавницата

Марамчињата за чистење на екранот се безбедни за употреба на сите површини на екранот, вклучувајќи ЛЦД, ЛЕР, плазма и ДЛП, како и традиционалните Црт. Антистатичката формула без алкохол е совршена за монитори, лаптопи, паметни телефони, i Pods, mp3 плеери и GPS уреди. Кадата држи 100 претходно навлажнети марамчиња за лесно издавање. Марамчињата се направени од креп, материјал базиран на хартија. Компуцесорни МАРАМЧИЊА За Чистење НА ЕКРАНОТ ЦРТ Антистатички раствор спречува собирање прашина за да се минимизира фреквенцијата на чистење. Марамчињата се претходно навлажнети за брз процес на чистење во еден чекор. Неабразивниот материјал е безбеден за употреба на сите екрани и стаклени површини. Совршен за чистење монитори, лаптопи, паметни телефони и многу повеќе.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне