• Свеж
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Текстура Љубов Јазол Пост Обетки

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Текстура Љубов Јазол Пост Обетки

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Изработени од 14 каратно жолто злато овие романтични обетки со обетки со љубовни јазли совршено ќе се облекуваат со секоја облека. Три елегантни кругови испреплетени за шик пресврт на овие љубовни јазли се ледени со текстура за привлечен сјај. Овие 10х10, 5мм столбови и обетки со туркање наназад сигурно ќе импресионираат.Метална Тежина : 2,02 Грама Накит Тип : Тип На Фино Обетка : Љубовен Јазол Обетки За Обеткивеч За Накит : Текстурародот : женско затворање : Пост И Туркање Метал : Златен Карат : 14 Каратметална Боја : Жолти Димензии : 10мм х 10,5 мм лесен вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за Чување или давање подароци.Земја На Потекло : Турција Текстура, 14к Жолто Злато, Пост И Притисни Назад, Шупливи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне