• Свеж
Хилсдејл Мебел Џозефина Металик Браун Метал Кралот Кревет

Хилсдејл Мебел Џозефина Металик Браун Метал Кралот Кревет

DEN 4775.52

Од стока
Во продавницата

Прекрасните свитоци со закривени вретена и прекрасно заоблената силуета ја подобруваат убавината на Мебелот Хилсдејл џозефин кинг кревет. Металната Кафеава завршница и грациозните линии лесно се вклопуваат во традиционалниот или декор на викендицата. Овој Кралски кревет вклучува се што ви треба за да го надградите стилот на вашата спална соба : глава и подножје со рамка за кревет. Кутија пролет и душек потребни; не се вклучени. Потребно е собрание. Прекрасно заоблен Метален Брачен кревет со украсни детали за скролување . Металната рамка има метална кафеава завршница . Вклучува глава, подножје и рамка за кревет; потребен е душек и пружина за кутии, не се вклучени . Вкупни Димензии : 52 H x 76.75 W x 85.50 D; Висина На Таблата : 34 H . Потребно е собрание . Фалсификувани од тешки мерач тубуларна челик . Точка ќе брод во три кутии; кои можат да пристигнат одделно . Допирот на чиста, сува крпа е единствената грижа што некогаш ќе му треба на вашиот мебел . Само Станбена Употреба . Препорачано Ограничување На Тежината : 600 фунти.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне