• Свеж
Каролини Богатства SC9729DS Стафордшир Бул Териер Стафи Среќа Шамрок Свети Патрикс Ден Ѕид Или Врата Виси

Каролини Богатства SC9729DS Стафордшир Бул Териер Стафи Среќа Шамрок Свети Патрикс Ден Ѕид Или Врата Виси

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Каролини Богатства SC9729 DS1216 Стафордшир Бул Териер Стафи Среќа Шамрок Свети Патрикс Ден Ѕид Или Врата Виси Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци кој раса специфични стафордшир бул териер уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете го празникот на Денот На Свети Патрикс со овој декоративен Метален Принт На Денот На Свети Патрикс. Овој Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци е од каролини богатства колекција Свети Патрикс Ден. Внатрешни Или надворешни алуминиумски повеќебојни уметнички дела отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, канцеларија, надворешен двор, трем или кое било друго посебно место. Овие отпечатоци се мерат 12 инчи на 16 инчи и се печатат во целосна боја. Оваа ставка може да се стави надвор и ќе потрае директно сонце некое време пред да почне да бледне. 'Рѓа и Бледнее отпорни. Алуминиумски Принт Со Црно Висечко Јаже. Аглите се заоблени за безбедност. Задниот дел на печатењето е четкана сребрена боја. Ова е лесен принт и лесно може да се закачи со речиси секој клинец или завртка. Овој Метален Принт е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Печатени Алуминиум Целосна Боја Печатење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне