• Свеж
Френклин Месинг 3 Современа Чаша Повлечете во Сатенски Никел, 25-Пакет

Френклин Месинг 3 Современа Чаша Повлечете во Сатенски Никел, 25-Пакет

DEN 655.84

Од стока
Во продавницата

Повеќе од 75 години, Френклин Месинг тргна да обезбеди модерни, но достапни предмети за украсување на домот. Нашата колекција на хардвер на кабинетот обезбедува врвен завршен допир без да се жртвува квалитетот или стилот. Завршете го вашиот изглед со нашите координативни куки и прекинувачки плочи.Карактеристики : Убаво дизајниран и завршен за да го надополни вашиот дом и кабинетизграден од висококвалитетни материјали за трајна издржливост секоја ставка е индивидуално спакувана за да се заштити финишот вклучен е целиот потребен хардвер за монтирање, кој вклучува ограничена доживотна гаранција спецификации : Должина : 3-11/16" (93 мм)Ширина : 1-1/4" (32 мм)Центар До Центар : 3"Проекција : 1-1/8"Материјал : цинквантити : 25производ варијации : p34702k-б : 3 инчен чаша повлечете - пакет од 10p34702-б (овој модел) : 3 инчен чаша повлечете - пакет од 25p34704k-б : 3 инчен чаша повлечете - пакет од 10p34704-б : 3 инчен чаша повлечете - пакет Од 25 Френклин Месинг P34702-Б.Колекција.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне