• Свеж
Меден месец Во Вегас: Вокални Селекции-Вокална Линија Со Придружба На Пијано

Меден месец Во Вегас: Вокални Селекции-Вокална Линија Со Придружба На Пијано

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Вокална линија(и) со придружба на пијано; вклучува симболи на акорд. (Вокални Селекции). Десетина вокални селекции од музичката адаптација На Џејсон Роберт Браун од 2015 година на филмот од 1992 година напишан од Anрју Бергман, претставен во вокални редови со придружба на пијано. Вклучува : насекаде, но Тука * Бетси Се Венча * Дојдете До Договор * Засекогаш Започнува Вечерва * Фрики-Фрики * Повисока Љубов * Ја Сакам Бетси * Зарем Тоа Не е Доволно? * Малку Среќа * Никогаш Не Се Омажи * Надвор Од Сонцето * Кога Ќе Се Каже Вегас. Меден месец Во Вегас : Вокални Селекции-Вокална Линија со Придружба На Пијано.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне