• Свеж
ВРЕМЕ ДЕМО ЧОВЕЧКИ РЕСУРСИ РБ

ВРЕМЕ ДЕМО ЧОВЕЧКИ РЕСУРСИ РБ

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

ГОЛЕМО ВРЕМЕ ДЕМО/12 ЧАС РБ Скриен механизам одржува точни час и минута односи Лесен-за-читање час и минута ознаки нека децата брзо се утврди Време Отстранлив штанд ви овозможува полесно да се прикаже на маса за деца на возраст од 5 и повеќе години.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне