• Свеж
LiveTarget Мами Сончеви Риби Пливање

LiveTarget Мами Сончеви Риби Пливање

DEN 175.84

Од стока
Во продавницата

Сончевите риби претставуваат еден од најплодните видови сточна храна што се наоѓаат во скоро сите водни патишта низ САД и Канада; од езера и реки до езерца и резервоари. Рибајте ја оваа мамка каде и да живеат Сини Жабри и Тиква; околу пристаништата, преку трева и плевел, преку купишта карпи и во дрва. Заштитената кука ја прави оваа мамка лесно да навлезе во џунглата. Осцилаторот создава неверојатно животно дејство за пливање. Достапно во три големини и средно бавна брзина на мијалникот. Слатка вода.Спецификации : - Тип На Вода : Слатководни-Модел : СФС90МС-Големина : 3 1/2 "- Стил : Средно-бавно-Длабочина : 1 '- 8 ' - Тежина : 1/2 мл.- Боја : Бронзена Сина Боја Live Target Мами Сончеви Риби Пливање.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне