• Свеж
ЦРН МАТ КРУГ Х

ЦРН МАТ КРУГ Х

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

029757104328 Автобус 610432 Цевка : 1магнификација : 4кобјективна Леќа : 32ммретик : Круг-ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА XMOA : 1/4фокална Рамнина : Второстепен Слој : Ddb Мулти-Обложенбоја : Црно Матефилд На Гледање : 31.5/10.5@4x (ft@100yds/m@100m)Олеснување На Очите : 3.3/83 (во/мм)Излез Ученик : 8@4x (мм)Кликнете Вредност : .25/7 (во.@100иди/мм@100м)Аджин Опсег : 50/1. 4 (во.@100иди/мм@100м)Должина На Монтирање : 5,4/137 (во/мм)Должина : 11,3/287 (во/мм)Тежина : 11,1/315 (оз/гр)Идеално фиксно зголемување скопедуск и Осветленост на Зората (ДДБ) Облоги мулти-обложена оптичкаедна цевка100% Водоотпорна магла и шокпрофдри-пополнет со азот1/4 m. o. a. windage и прилагодување На височината на врвот на прстотбрзо-фокусирајте го окуларот 610432 029757104328 банер црн мат 4х32 Круг X.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне