• Свеж
Мулти Боја Наутички Сини Крпа килим 2ft 3inx6ft

Мулти Боја Наутички Сини Крпа килим 2ft 3inx6ft

DEN 2122.40

Од стока
Во продавницата

Ние нудиме целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на квалитетни домашни производи за секоја сезона. Нека овие производи станат вреден дел од вашиот живот. Просечната големина е 2,25х6 стапки, големината и бојата малку ќе се разликуваат бидејќи производот е рачно изработен од рециклиран памук. Протресете брзо за чистење или чистење на самото место. Исушете целосно пред употреба. Поради процесот на производство, секој килим е сосема уникатен - може да видите мали варијации во бојата и големината - број 2 килими се идентични. Бидете сигурни да поставите држач за тепих за да спречите лизгање и бидејќи ова е рачно обоена боја на производот може да крвари. Прави совршен тепих, кујнски килим, тепих за бања, тепих за влез, тепих за стан, тепих за студентски дом и многу повеќе - достапен во асортиман на големини.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне