• Свеж
СНАБДУВАЊЕ КОПРОДУКЦИИ. АД 03-1-Лав Продолжување

СНАБДУВАЊЕ КОПРОДУКЦИИ. АД 03-1-Лав Продолжување

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

1-1/4" О. Д. Цевка х 8", Бело, Пвц Продолжување На Одводот На Тоалетот, Лизгачки Спој, Вклучува 1 Секоја Навртка И Мијалник, Картонирана. 1-1/4" О. Д. Цевка х 8", Бела, Пвц Продолжување На Одводот На Тоалетот, Лизгачки Спој, Вклучува 1 Секоја Навртка И Мијалник, Картонирана.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне