• Свеж
Кристални Височини 4 - Лесна Суета Во Масло Нанесуваат Бронза Со Јасен Кристал

Кристални Височини 4 - Лесна Суета Во Масло Нанесуваат Бронза Со Јасен Кристал

DEN 991.84

Од стока
Во продавницата

Тешките правоаголни јасни кристали формираат текстурална низа и призматична драма во колекцијата Кристални Височини. Лустерите Имаат Полиран никел, додека суетата Има Полиран Хром Или Бронзена завршница Нанесуваат Масло, сето тоа со проѕирен кристал. Кристални Височини 4 - Лесна Суета Во Масло Нанесуваат Бронза со Јасен Кристал.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне