• Свеж
Атлетски дела девојки хеланки, големини 4- & плус

Атлетски дела девојки хеланки, големини 4- & плус

DEN 192.00

Од стока
Во продавницата

За девојчето во движење! Овие хеланки на девојчињата од атлетските дела ги покриваат за следната цртичка или едноставен ден на лежење наоколу и релаксирање. Изработена во удобна ткаенина за истегнување со лесен стил на влечење, овие хеланки за девојчиња се спаруваат со нејзините маички или тенкови за спортски, атлетски изглед од глава до пети. Материјал : 86% рециклиран полиестер/14% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Опремена. Затворање : Повлечен стил со еластична половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Дизајн на истегнување. Влегувањето на девојчињата од атлетските дела.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне