• Свеж
Женски Врвови Со Долги Ракави Маици Со Патент Против Вратот Обични Есенски Пуловер Блузи

Женски Врвови Со Долги Ракави Маици Со Патент Против Вратот Обични Есенски Пуловер Блузи

DEN 287.84

Од стока
Во продавницата

Опис : . Пол : Жени,Жена,Дами,Женски, Девојки. Стил : Жените V-Вратот Патент Шифон Лабава Кошула Дами Долги Ракави Блузи Повик Блуза, V Вратот Патент До Шифон Кошула Повик Блуза Туника Блузи. Тип На Шема : Патент/Цврст. Стил На Ракав : Засукан Ракав . Боја : Розова/Бела/Вино Црвена/Портокалова Црвена /Зелена/Кралска сина. Сезона : Пролет;Лето;Aut, Зима. Материјал : Полиестер. Прилики : Одлично за работа, канцеларија, бизнис, интервју, клуб, други свечени прилики или датум, дружете се.Свечена шифон кошула погодна за работа, канцеларија, бизнис, забава, секојдневно и секојдневно носење. Совршена должина за носење со какви било панталони, фармерки и хеланки. Карактеристики : . 1. Мек и дише материјал. 2. Уникатниот дизајн ги прави овие врвови посекси и модни . 3. Одлично за секојдневен, празник, забава итн. Забелешки : . 1. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. 2. Малку разлики во бојата/моделот помеѓу сериите. 3. Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја големината врз основа на вашата вистинска големина. Вклучен Пакет : . 1 Х Жени Врвови. . "Карактеристики : прилагодливо затворање на предниот дел на патентот, еднобојна, секси V вратот, пуловер лабава, може да биде навивам 2/3 ракав или долг ракав како што сакате, едноставен, но модерен дизајн. Материјал : шифон, лесен, мек и удобен, опуштен фит лигав. Прилика : оваа блуза е секогаш добар избор дали во канцеларија, кафуле или пијалоци после работа, спорт, шопинг, работа, училиште, плажа, одмор, спорт, совршено спарување со хеланки, шорцеви, фармерки и мини здолништа. Совршен За Пролет, aut и лето.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне