• Свеж
Женски Антигва Црн Вашингтон Визардс Флиер Бункер Три-Мешавина Пуловер Дуксер

Женски Антигва Црн Вашингтон Визардс Флиер Бункер Три-Мешавина Пуловер Дуксер

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Никогаш не жртвувајте стил кога ги поддржувате Вашингтон Волшебниците со Овој Дуксер За Пуловер На Бункер За Летање Од Антигва. Одлична опција за слоевитост кога тие температури почнуваат да опаѓаат овој дуксер има двојна плетена отоманска текстура која ќе ве стопли, а истовремено ќе додаде малку модерен стил во вашата гардероба. Во комплет со извезена лепенка Од Вашингтон Волшебници, овој дуксер е задолжителен за секој обожавател. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Пуловер. Машинско перење, сува сува ниска. Долг ракав. Материјал : 86% Памук/11% Полиестер/3% Спандекс. Раглан ракави. Увезени. Бренд : Антигва. Антигва силикон лого на крајот на десниот ракав.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне