• Свеж
Покемон-Пикачу Едноставен Ѕид Постер, 14.725 22.375 Врамени

Покемон-Пикачу Едноставен Ѕид Постер, 14.725 22.375 Врамени

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Овој Тренд Меѓународен Покемон-Пикачу Едноставен 25 Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Покемон-Пикачу Едноставен Постер Од 25 Ѕидови : Постерите со Врамени Трендови имаат врвна сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725" х 22.375", со рамка : 16.5 "х 24.25" х.75".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне