• Свеж
tklpehg Жени Екипажот Маици Лабава Блуза Љубов Писмо Печатење Графички Блузи Мета Летен Одмор Блузи За Жени Слободно Време Краток Ракав Маица Удобна Трендовски Облек?

tklpehg Жени Екипажот Маици Лабава Блуза Љубов Писмо Печатење Графички Блузи Мета Летен Одмор Блузи За Жени Слободно Време Краток

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Женски Обичен Љубовно Писмо Печатење Краток Ракав Маица Блузи& & Големина : Ние Сме азиски големина, Големина работи мали,Препорачуваме 1-2 големина до.(Тоа ќе биде поудобно.) , доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не и & Забелешка : * * ве Молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење.** Ве молиме проверете ја нашата табела со големини на сликата погоре внимателно пред да ја купите оваа ставка .**Поради светлината и екранот, може да има мала разлика во бојата, ве молиме погледнете го вистинскиот производ.&&Големина Шема : Големина= С САД= 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 8 ЕУ= 34 Биста= 88см/34.65" Рамо= 40см/15.75 "Должина= 63см/24.80". Големина= М САД= 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 10 ЕУ= 36 Биста= 94см/37.01 "Рамо= 43см/16.93 " Должина= 69см/27.17". Големина= Л САД= 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 12 ЕУ= 38 Биста= 100см/39.37 "Рамо= 46см/18.11 " Должина= 71см/27.95". Големина= XL САД= 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 14 ЕУ= 40 Биста= 104cm/40.94 "Рамо= 48cm/18.90 " Должина= 72cm/28.35". Големина= XXL САД= 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 16 ЕУ= 42 Биста= 110cm/43.31 "Рамо= 51cm/20.08 " Должина= 75cm/29.53". Големина= XXXL САД= 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 18 ЕУ= 44 Биста= 118cm/46.46 "Рамо= 53cm/20.87 " Должина= 76cm/29.92". && Специфики на предметот : Сезона : Летен Пол : Женски Материјал : Полиестерска Облека Должина : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав : Модни Карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2. Стилски и мода ве прават попривлечни3. Одлично За Забава, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Пакетот вклучува 1пц Женски Врвови Материјал : женски врвови обични маици со кратки ракави. Прилично Мек, Лесен И Пријателски За Кожата. КАРАКТЕРИСТИКИ : летна женска маица, женски маици со кратки ракави, женски врвови со кратки ракави, обични Женски врвови На Екипажот,Печатење Со Љубовни Букви прават да изгледате убаво, гламурозно и елегантно. Сите Натпревар : Совршен За Носење Со Хеланки Или Фармерки,Џегинг, Панталони За Истегнување, Чизми За Секојдневен Стилски Изглед. Повод : овие маици со кратки ракави блузи за жени За Жени,Погодни За Секојдневно, Секојдневно Носење, Канцеларија, Забава, Училиште, Трчање, Спорт, Теретана, Танцување, Лизгање, Пешачење, Велосипедизам, Јого, Пролет, Fall и Зима. Тоа Е Исто Така Добар Подарок за Вашиот Пријател или Семејство. Внимание : Ние Сме азиски големина, Големина работи мали, Препорачуваме 1-2 големина до.(Тоа ќе биде поудобно.) Ве молиме погледнете Ја Сликата Со Левата Големина пред да ја купите. Бидејќи различните бои на екранот на компјутерот се различни, бојата на вистинските производи може да биде малку поинаква од горната слика. Ви благодариме за разбирањето.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне