• Свеж
Здравје Убавина Евтини Преносни Подароци Шминка Чистење Еднократно Чистење Убавина Микрофибер Фланелен Шминка Отстранување Пешкир

Здравје Убавина Евтини Преносни Подароци Шминка Чистење Еднократно Чистење Убавина Микрофибер Фланелен Шминка Отстранување Пешкир

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Повеќекратно Чистење На Убавина Микрофибер Фланелен Пешкир За Отстранување Шминка главна карактеристика : Ефикасно и лесно отстранување на шминкаоваа крпа за отстранување шминка може лесно и ефикасно да отстрани разни козметички производи како што се подлога, кармин, сенка за очи, ајлајнер, шминка итн. без остатоци. Дајте си здраво и чисто лице. еднократно може повторно да се користи, секое парче ткаенина може повторно да се користи до 1000 пати! Заштедете многу пари. Може да биде рачно измиен и измиен во машина.Погоден за сите типови кожа изработен од супер мек микрофибер материјал без никакви хемиски супстанции, тој е пријателски за кожата, нежен и не иритирачки.Погоден за сите видови кожа, вклучувајќи чувствителна кожа, розацеа и други кожни заболувања. Лесен за користеза не-водоотпорна козметика, можете да ја користите за отстранување на шминката. За водоотпорна козметика, само нанесете мала количина отстранувач на шминка или средство за чистење лице на крпата, навлажнете ја со вода и избришете го лицето директно. Нема потреба од комплицирани и досадни чекори за отстранување шминка, време и effort.It е одличен подарок за девојки, сопруги, пријатели и луѓе кои немаат многу време да ја отстранат шминката! Материјал : суперфини влакна големина На Производот : 40х20см/15,75" х 7,87" пакетот вклучува : 1х крпа за отстранување шминка за повеќекратна употреба поради рачно мерење, дозволете мало отстапување на мерењето. Поради различни дисплеи и ефекти на осветлување, вистинската боја на производот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликата. Ванлофе Здравје Убавина Евтини Преносни Подарок Шминка Чистење, Еднократно Чистење Убавина Микрофибер Фланелен Шминка Смена пешкир. Здравје Убавина Евтини Преносни Подарок Шминка Чистење. Можете да не контактирате ако имате какви било прашања во врска со нашиот производ и услуга, и ние ќе се потрудиме да одговориме на вашето прашање во рок од 6477 часа.ние ќе ви понудиме најдобро решение за да бидете задоволни. - Ние сме посветени да обезбедиме производ . Нашата продавница има широк спектар на производи за убавина и здравје, кои можат да ги одржуваат сите делови од вашето тело во сите аспекти, правејќи ги здрави, младешки, чисти и попривлечни.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне