• Свеж
Арчер Еден Двослоен Ѕвезда Топката Лист Крст Шарм Глуждот Лето Дама Глуждот Нараквица

Арчер Еден Двослоен Ѕвезда Топката Лист Крст Шарм Глуждот Лето Дама Глуждот Нараквица

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Спецификации : . Еднослоен / двослоен глужд со ѕвезда/топка/лист/крст шарм, изгледа стилски. Добро совпаѓање со вашите сандали или само носете боси. Прекрасен подарок за вашите женски пријатели. Име На Предметот : Глуждот. Пол : Женски. Материјал : Сребрена. Количина : 1 парчиња. Прилики : Секојдневно Носење, Плажа, Шопинг, Патување, Забава итн. Карактеристики : Еднослоен/Двослоен, Ѕвезда/Топка/Лист/Крст Шарм, Накит За Стапала. Должина : 27см/10.63 " (Прибл .). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 х Глужд Единечен/двослоен глужд со ѕвезда/топка/лист/крст шарм, изгледа стилски. Добро совпаѓање со вашите сандали или само носете боси. Прекрасен подарок за вашите женски пријатели. Секојдневно Носење, Плажа, Шопинг, Патување, Забава итн. Еден/Двоен Слој, Ѕвезда/Топка/Лист/Крст Шарм, Нога Накит.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне