• Свеж
Менс 7. оз. Тешка Мешавина? Полн Патент Хауба Пакет

Менс 7. оз. Тешка Мешавина? Полн Патент Хауба Пакет

DEN 286.56

Од стока
Во продавницата

50% памук, 50% полиестер; воздушно млазно предиво отпорно на пилули; необложена хауба; поставени ракави; џебови за торбички; хауба со соодветна врвка за влечење; метален патент YKK; ребрести манжетни 1x1 и појас со спандекс; шиење со двојна игла низ целиот; Безбедносниот Портокал е во согласност СО Стандардите ЗА Висока Видливост ANSI-ISEA 107; Gildan Mens 7.75 оз. Тешка Мешавина? 50/50 Целосна Патент Хауба 5 Пакет.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне