• Свеж
Насловна Суштина Деца Ливија Реверзибилна Сирена Памук Исполнет Покритие Сет, Целосна Кралица

Насловна Суштина Деца Ливија Реверзибилна Сирена Памук Исполнет Покритие Сет, Целосна Кралица

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Донесете забавен и шарен изглед во вашата спална соба Со Домашната Суштина Деца Ливија Печатени Сирена Реверзибилна Прекривка Во собата. Ватираната обвивка и 2 соодветни шамови (1 Во Близнак/Твинксл) со прирабница од половина инчи имаат прекрасен мотив на сирена во светли бои и се менува во координативна цврста боја. Памучното полнење обезбедува мек слој на топлина и удобност. Цврстиот розов рикверц го надополнува горниот дел од креветот, додека декоративната перница нуди шармантен завршен допир. Направен од ултра мека претходно измиена ткаенина, овој симпатичен детски комплет за утешител може да се пере во машина за лесна нега. Овој комплет за постелнина користи антимикробен третман кој обезбедува вградена заштита од свежина, намалувајќи го растот на бактериите кои предизвикуваат мирис да ја одржуваат ткаенината да трае подолго. Почетна Суштина Деца Ливија Печатени Сирена Реверзибилен Комплет За Покривање : Комплет Близнаци Вклучува : 1 Корица (66 "W x 86" L), 1 Стандарден Шам (20"W x 26"L + 0,5"), 1 Украсна Перница (12"W x 16"L). Комплетниот / Кралицата Сет Вклучува : 1 Корица (86 "W x 86" L), 2 Стандардни Шеми (20"W x 26"L + 0,5"), 1 Декоративна Перница (12"W x 16"L). Прекривка/Измама : Ултра Мека Четкана Ткаенина Од Микрофибер, Печатена, Цврста Микрофибер Обратна, Насекаде Ватирана Со Памучно Полнење. Шам Со Прирабница Од 0,5 Инчи И Преклопување На Отворот Одзади. Перница : Четкана Микрофибер Школка, Поли Пополнете. Целиот Печатен Сирена Мотив Покритие Сет Тоа Е Забавно За Младите Девојки. Удобност-Изработена Од Претходно Измиена Мека Четкана Ткаенина Од Микрофибер Ватирана Со Памучно Полнење. Полнењето На Перницата Е 100% Полиестер И Хипоалергично . Декоративно Затворање На Перницата : Нема Отворање. Антимикробниот третман помага да се намали растот на бактериите кои предизвикуваат мирис и ја одржува ткаенината да трае подолго. Машина За Перење, Место Чисти Перници.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне