• Свеж
Оуканинг Професионален Блендер За Шалтер Звучно Изолиран Производител На Смути, Низок Шум, Црн

Оуканинг Професионален Блендер За Шалтер Звучно Изолиран Производител На Смути, Низок Шум, Црн

DEN 1264.00

Од стока
Во продавницата

Параметри на производот напон : 110v 60 HZPower : 2600w Weight : 6.06 kg Size : 230*230*430mmcapacetapace : 1.8 LMaterial : Gubercup : pcpacking list Machine + прирачник + Добар ефект на дробење ● лежиште со Голема брзина, черупка од нерѓосувачки челик, професионално дизајнирана форма на сечилото. ●Исклучи звук на материјалот на КОМПЈУТЕРОТ, проѕирен задебелен, цврсто склопен, добар звучен изолациски ефект, удобен и издржлив. ●Може да направи разни смути● Голема квадратна чаша, капацитет од 1,8 Литри, проѕирна примарна боја. ●Лесно за чистење и Отстранување на Сечилата за лесно чистење. ●Чист, лесен истурете ја мултифункционалниот блендер со уникатен.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне