• Свеж
Смриног Бебе Фаќање Топка Топка Грабач Топка Дупка Штракаат Рака Фаќање Мека Топка Играчки

Смриног Бебе Фаќање Топка Топка Грабач Топка Дупка Штракаат Рака Фаќање Мека Топка Играчки

DEN 1.67

Од стока
Во продавницата

Топка за фаќање бебиња, Топка За Грабање Топка За Бебе, Сензорна Играчка, Флексибилен И Лесен За Зафат Дизајн, Штракаат Со Дупки Рачно Фаќање Меки Играчки Со Топка за Новороденче За Новороденчиња. Оваа едукативна играчка не се плаши од насилно влечење и месење на деца од мечка и има моментална меморија за враќање на првобитната состојба. р. оваа играчка со топка има лесно тело, атрактивен изглед, може да вежба способност за држење, безбеден залак, што е силно, тешко се оштетува и лесно се чисти.р. оваа топка за тресење може да ја сфати и гризе, смирувајќи ја играчката за раце за бебиња и ја ублажува забоболката на бебето.р. оваа топка може да им даде на вашите деца многу забава, што е добар придружник во детството на вашето бебе.р. топката за тресење е мека и еластична, давајќи му на бебето задоволство од џвакањето.r. r. Спецификација : r. боја На Производот : како што е прикажаноr. пакување На Производот : Opp торбаr. големина На Производот : мали-12cm/4.72 во, Мали 3-10cm/3.93 воr. материјал На Производот : Пластикаr. r. Забелешка : r.Поради различниот монитор и ефектот на светлина, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Благодарам!р.ве Молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење. Вклучени : . 1 Х Грабач Топка Играчка оваа едукативна играчка не се плаши од насилно влечење и месење на деца од мечки и има моментална меморија за враќање на првобитната состојба. Оваа играчка со топка има лесно тело, атрактивен изглед, може да вежба способност за држење, безбеден залак, што е силно, тешко се оштетува и лесно се чисти. Оваа топка за тресење може да ја сфати и гризе, смирувајќи ја играчката за раце за бебиња и ја ублажува забоболката на бебето. Оваа топка може да им даде на вашите деца многу забава, што е добар придружник во детството на вашето бебе. Топката за тресење е мека и еластична, давајќи му на бебето задоволство од џвакањето.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне