• Свеж
Сиера 18-Глава Заптивка

Сиера 18-Глава Заптивка

DEN 783.84

Од стока
Во продавницата

Заптивката за Глава на сиера 18-0492 е дизајнирана за употреба со Комплетот Заптивка за Моќност На Сиера Од 18-4428. Тоа е заменливо со Џонсон/Евинруд 340919 и 345257. Секој производ На Сиера го исполнува или надминува оригиналниот дел од опремата што го заменува. Дизајниран за употреба Со Комплет Заптивка со Моќност Од 18-4428 На Сиера. Заменлив со Џонсон/Евинруд 340919 и 345257. Вклучува една заптивка по пакет. Секој производ На Сиера го исполнува или надминува оригиналниот дел од опремата што го заменува.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне