• Свеж
Обоена Лента Ролна Широк Двоен Подарок Свадба Роденден Заврши

Обоена Лента Ролна Широк Двоен Подарок Свадба Роденден Заврши

DEN 319.20

Од стока
Во продавницата

Карактеристики : * ќе добиете сосема нова и висококвалитетна украсна лента во боја!* Овој производ е изработен од висококвалитетни материјали и е многу издржлив. Полиестер е цврсто ткаена ткаенина, која произведува силна и освежувачка ткаенина. Ние користиме полиестерска ткаенина за шифрирање, која е силна и издржлива, удобна за чувство, а површината на лентата е мазна и не врзува раце. Тие имаат паралелни гребени, што дополнително ја подобрува нивната цврстина. Изработен е од најлон, свила или синтетички производи.* Супер долга лента, може да се користи во широк опсег, должината на 241 дворови, може да се користи на различни начини, може да се користи и во големи области; Изберете Со различни ширини, исто така, може да претстави различни ефекти* употребата на професионален процес на боење, светла, светла боја, не бледнее, е добар материјал за самостојно пакување подароци!* Различни стилови, широко користени за пакување кутии за подароци, врзување јаже, исто така можат да направат свои рачно изработени други дела!* Погоден за сите видови фестивали, свадби, роденденски колачи, секакви забави, за луѓето кои се грижат, оваа лента е најдобриот избор на пакување!Детали : Материјал : Полиестеркол : Беж, Црна, Сина, Светло Зелена, Светло Црвена, Светло Бела, Шампањско Злато, Шампањско Розова, Шампањско Жолта, Кафе, Овошно Зелена, Трева Зелена, Сива, Зелена, Светло Розова, Светло Виолетова, Морнарица, Портокалова, Розова, Црвена Роза, Светло Сина, Бела, Вино Црвена, Жолта Големина : 15 мм * 220 м; 20 мм * 220 м; 25мм*220мквантитет : 1 Парчиња Висококвалитетна Декоративна Лента Во Боја Содржина : 1 Парчиња Висококвалитетна Декоративна Лента Во Боја : 1. Поради влијанието на различни фактори како што се осветленоста на екранот и осветленоста на светлината, вистинската боја на производот може да биде малку поинаква од сликата прикажана на веб-страницата.2. Ве молиме земете го предвид малото отстапување на рачните мерења во податоците. Ролна Со Лента во боја 15мм 20мм 25мм Широк Двојно 220м Подарок Свадба Роденден Заврши. Висок квалитет : нашите производи се изработени од висококвалитетни материјали, производот е издржлив и не е лесно оштетен во процесот на употреба. Флексибилна декорација : Мали орнаменти за декорација на простории, овие внатрешни украси се погодни за прикажување на вашите полици за книги, полици за бањи, масички за кафе, ормари итн. Функција : овој производ има добра функција и висока улога, што ја зголемува удобноста на вашиот живот иesетиката на вашето семејство, правејќи повеќе да уживате во семејниот живот. По продажбата : Ако нашиот производ има какви било проблеми што не ги исполнуваат вашите очекувања, слободно контактирајте не, ние ќе го направиме правилно.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне