• Свеж
Вермонт Американ-HCS Hacksaw 12 32t 2 Цд Сечила За Рачна Пила

Вермонт Американ-HCS Hacksaw 12 32t 2 Цд Сечила За Рачна Пила

DEN 944.00

Од стока
Во продавницата

Посветени сме на сите да им ги дадеме најдобрите производи за домаќинство за сите домашни потреби, со фокус на сигурноста, задоволството на нашите клиенти и одличниот квалитет. Обезбедуваме висококвалитетни модерни производи во кои ќе уживаат многу клиенти. Одлично за сечење на повеќето метали. Идеално сечило за општа употреба. Картонски предмети. Се Препорачува За Брзо Сечење Во Сите Шуми, Пластика И Композитни Материјали. За Сите Брендови На Стационарни Бендови. Јаглероден Челик Општа Намена Сечилото.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне