• Свеж
Нов стандарден замена на предниот дел на возачот на предниот дел на возачот, се вклопува во 1994 година- пикап на Chevrolet S

Нов стандарден замена на предниот дел на возачот на предниот дел на возачот, се вклопува во 1994 година- пикап на Chevrolet

DEN 3198.56

Од стока
Во продавницата

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им обезбедиме широк спектар на компоненти со висок квалитет на замена, опрема и делови за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, нудиме нов стандарден предниот дел на предниот браник на возачот на возачот, без обликување, без обликување , Со пожари до 12/1998 Датум на производство. Тој е дизајниран да го замени постојниот крај на браникот. Тоа одговара на вашиот пикап Chevrolet S10 од 1994-1997 година. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи Нов стандарден замена на предниот возач на предниот дел на возачот, се вклопува во пикапот Chevrolet S10 од 1994-1997 без обликување, со пожари до датумот на производство на 12/1998, изработен од пластика. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне