• Свеж
Машки голф Камо Поло

Машки голф Камо Поло

DEN 207.68

Од стока
Во продавницата

Погоди на автопатот во функционален стил, облечена во оваа поло маица во шема. Golf Essential има Swing Flex Sharing Shaiming на рамената за целосно движење на замав и е направен од ткаенина за влага со влага со брзо сушење финиш за трајна удобност. Кул FX панел на задниот врат се активира кога телесната температура се крева за да испорача вентилација додека заштитата на сонцето UPF-15 обезбедува вградена безбедност. Cool FX ви помага да се одржувате ладно и удобно кога ќе се издигнат температурите . Контрола на сонцето со UPF-15 UV заштитна технологија . Заматено флексибилно истегнување на рамото на рамото Дајте целосен опсег на движење со секој замав . Влакната влага ве одржува суво со влечење на влага подалеку од телото . Брзите суви својства овозможуваат да се влече влагата на површината на ткаенината каде што може лесно да испари.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне